Zobacz rozkład domów:

Zagospodarowanie terenu

Plany domów

Wille miejskie Wzgórze Bernadowo to efektowny projekt domów o bardzo funkcjonalnym układzie wewnętrznym oraz eleganckim wykończeniu elewacji. Wysunięty garaż pozwolił na stworzenie praktycznego zadaszenia nad wejściem głównym oraz dużego balkonu, w formie tarasu, powyżej niego. Zastosowanie trójkątnych okien na poddaszu pozwala na wprowadzenie do wnętrz dużej ilości naturalnego światła oraz czyni budynek nowoczesnym. Drewniane okładziny elewacyjne połączone z aluminiowymi balustradami nadają całości stylowy charakter.

Szerokie otwarcie na ogród sprawia, że część wypoczynkowa salonu znacznie się powiększa, a dom płynnie łączy się z otaczającym krajobrazem. Parter domu został w całości przeznaczony na przestronną i wygodną strefę dzienną. Reprezentacyjny salon z powodzeniem mieści zestaw wypoczynkowy przed kominkiem i kinem domowym oraz stół rodzinny w części jadalnej. Wielkość salonu pozwala na swobodne rozłożenie stołu w czasie większych uroczystości rodzinnych lub świąt. Otwarta kuchnia może pomieścić dużą ilość blatów roboczych. W szerokim holu znajduje się miejsce na pojemne szafy wnękowe, praktyczne i funkcjonalne. Z wiatrołapu dostępna jest część gospodarcza – garaż dwustanowiskowy.

Na piętrze mieści się strefa nocna. Zaprojektowano tutaj trzy komfortowe i ustawne pokoje z ogólnodostępną łazienkę, z wystarczającą ilością miejsca na wannę, prysznic oraz pralkę. W razie potrzeby jeden z pokoi można z powodzeniem zaaranżować na gabinet lub domową bibliotekę, z miejscem do wspólnej nauki lub pracy mieszkańców. Komunikacja w tym projekcie domu została zaplanowana bardzo optymalnie, a wszystkie pomieszczenia mieszkalne są jasne i wygodne.

* Zawarte na stronie informacje nie są prawnie wiążące w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Opis towaru występuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.